BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x
BREAKING NEWS

Berisha dhe LSI i hedhin “benzinë” zjarrit dhe paralajmërojnë trazira gjatë protestës së sotme, sulmojnë Ramën dhe i kërkojnë të mos provokojë protestuesit, Noka kërcënon policinë

Berisha dhe LSI i hedhin “benzinë” zjarrit dhe
x
BREAKING NEWS

Informacione ‘sekrete’ për t’u futur në godinën e Parlamentit apo skenar dhune? Shikoni çfarë po ndodh në tarracën e Kuvendit disa orë para protestës së opozitës (VIDEO)

Informacione ‘sekrete’ për t’u futur në godinën
x

Sport

Çfarë po ndodh, UEFA shtyn për herë të 3-të finalen e Champions League

Çfarë po ndodh, UEFA shtyn për herë të 3-të

Vonesa në futjen e tifozëve në stadium shtyu për 15 minuta finalen e Champions League në Paris, mes Liverpool dhe Real Madrid.

Mësohet se takimi që do luhet në Stade de France ishte paraparë të zhvillohet në 21.00, por u shty me 15 minuta. Më pas, u pa e arsyeshme që gjithçka të nisë në 21.30. E pabesueshmja nuk mbaron këtu, pasi tashmë orari përfundimtar është konfirmuar: 21.36.

Kjo shtyrje e 3-të vjen në mënyrë që të situata të jetë sa më në kontroll, pasi e gjithë problematika qëndron te tifozeria. Këta të fundit, po tentojnë që të hyjnë edhe pa biletë.

Me të vërtetë për të ardhur keq. Një organizim kaq i dobët prish hijeshinë e një prej sfidave më të bukura në planet.