BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x

Sport

Finalja e Kupës mes Skënderbeut dhe Vllaznisë / Tifozët dynden në dyqanin e FSHF, mësohen çmimet e biletave

Finalja e Kupës mes Skënderbeut dhe Vllaznisë / Tifozët

Pas gati një viti e gjysmë nga ndeshja e fundit, FSHF ka nxjerrë në shitje bileta për tifozët e futbollit. Ditën e sotme edhe pse me një njoftim që erdhi pak orë para ndeshjes finale të Kupës mes Skënderbeut dhe Vllaznisë, FSHF nxori në shitje 1 mijë bileta.

Mësohet se çmimet e biletave janë ndarë në 3 kategori, 500 lekë tribunat pas porte, 1000 lekë tribuna në karshi dhe 3000 lekë tribuna kryesore.

Pak ditë më parë, Komiteti Teknik i Ekspertëve, njoftoi se duke filluar nga data 1 korrik do të lejohet prania e tifozëve 30 për qind e kapaciteteve të stadiumeve.