BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Sport

Finalja e Ligës së Kombeve, Spanja dhe Franca zbardhin formacionet zyrtare

Finalja e Ligës së Kombeve, Spanja dhe Franca zbardhin formacionet

Jemi disa minuta larg finales së madhe të Nations League mes Spanjës dhe Francës e cila do të zhvillohet në “San Siro” në orën 20:45.

Dy nga kombëtaret më të mira të Evropës kërkojnë titullin e parë në këtë kompeticion.

Formacionet zyrtare:


Spanja: Unai Simón; Azpilicueta, Laporte, Eric García, Marcos Alonso; Gavi, Busquets, Rodri; Sarabia, Ferrán Torres, Oyarzabal

Franca: Lloris; Koundé, Varane, Kimpembe; Pavard, Pogba, Tchouaméni, Théo Hernandez; Griezmann; Benzema, Mbappé.