BREAKING NEWS

Mbi 800 të infektuar në 24 orë, MSH informon qytetarët mbi situatën epidemiologjike në vend: 19 pacientë në gjendje të rëndë, ja sa persona kanë humbur jetën

Mbi 800 të infektuar në 24 orë, MSH informon qytetarët mbi
x
BREAKING NEWS

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda
x
BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Sport

Fizioterapisti i kombëtares humbi betejën me COVID, De Biasi: Sot kam një mik më pak në Shqipëri

Fizioterapisti i kombëtares humbi betejën me COVID, De Biasi: Sot kam

Ish-trajneri që shkroi historinë me Kombëtaren, Gianni de Biasi, ka shkruar sot një mesazh ngushëllimi për Ylli Mihalin, fizioterapistin kuqezi që humbi jetën për shkak të COVID-it.

“Jam shumë i trishtuar për largimin e mikut tim Ylli. Një person që e vlerësova shumë, si anga ana njerëzore ashtu edhe atë profesionale. Fiziku i tij i bëshëm fshinte një shpirt të mirë dhe bujar, një person autentik që e donte punën dhe kombëtaren tonë.

Fatkeqësisht do kem një mik më pak në Shqipëri, por unë do ta mbaj ekzistencën tënde në zemër. Faleminderit për gjithçka. PREHU NË PAQE MIKU IM,”-shkruan De Biasi.