BREAKING NEWS

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!
x

Sport

Flori Mumajesi, Aurela Gaçen dhe Era Istrefi elektrizojnë stadiumin kombëtar

Flori Mumajesi, Aurela Gaçen dhe Era Istrefi elektrizojnë stadiumin

Flori Mumajesi, Aurela Gaçe dhe Era Istrefi kanë elektrizuar 21 mijë tifozët në stadiumin kombëtar. Ishte fillimisht, Flori me këngën “Kuq e zi”, pastaj Aurela Gaçe me këngë 'Xhamadani Vija-Vija' që ngriti 21  tifozët e pranishëm shqiptar dhe më pas zbriti në fushë Era Istrefi, me këngën e saj 'Live it up' që dha pak atmosferë botërori në këto ndeshje.