BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Sport

“Forca, mos u dorëzo”/ Anëtari i Kombëtares shqiptare futet në intubim, kuqezinjtë i dërgojnë mesazhin emocionues (FOTO)

“Forca, mos u dorëzo”/ Anëtari i Kombëtares shqiptare

Mbrëmjen e djeshme futbollistët e Kombëtares shqiptare e nisën ndeshjen me San Marinon me një dedikim për fizioterapistin e tyre.

“Forca Ylli, mos u dorzo”, shkruhej në fanellat e tyre.

Ylli Mihali është i punësuar në kombëtaren shqiptare si fizioterapist prej gati 30 vitesh, por së fundmi po lufton me jetën në spital.

Mihali është i infektuar me COVID dhe momentalisht është i intubuar. Për këtë arsye futbollistët e Kombëtares i dedikuan atë mesazh inkurajues.

“Forca, mos u dorëzo”/ Anëtari i Kombëtares shqiptare