Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Sport

Formacionet zyrtare Shqipëri-Lituani / Tre ndryshime nga Reja

Formacionet zyrtare Shqipëri-Lituani / Tre ndryshime nga Reja

Janë publikuar formacionet zyrtare të Shqipëri-Lituani. Trajneri Eduardo Reja ka bërë tre ndryshime nga sfida në transfertë ndaj Bjellorusisë. Mihaj në vend të Veselit, Laçi në vend të Bares dhe Armando Sadiku në vend të Cikalleshit.

Formacionet zyrtare Shqipëri-Lituani / Tre ndryshime nga Reja