BREAKING NEWS

Aksident i rëndë në Gramsh, humbin jetën 2 persona, 8 të tjerë të plagosur (Detajet e para)

Aksident i rëndë në Gramsh, humbin jetën 2 persona, 8
x

Sport

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë përballë Moldavisë

Formacioni i mundshëm i Shqipërisë përballë

Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Edi Reja, ka vendosur që të lërë gjithçka të hapur deri në ditën e fundit sa i përket formacionit titullar me të cilin do të përballojë sfidën me Moldavinë.

Në stërvitjen e fundit në Moldavi, trajneri provoi këtë formacion:

Strakosha, Dermaku, Ismajli, Gjimshiti, Veseli, Trashi, Gjasula, Bare, Selahi, Seferi dhe Çikalleshi.

Nuk është e sigurt se do jetë ky formacioni përfundimtar, por me shumë mundësi, Reja do bëjë ndonjë ndryshim duke parë se edhe kundërshtari nuk është shumë i vështirë.