BREAKING NEWS

Shpresë e madhe! Studiuesit gjermanë shpikin testin që e jep menjëherë rezultatin për Covid19, mund të verifikojnë deri në 400 mijë raste në ditë (DETAJET)

Shpresë e madhe! Studiuesit gjermanë shpikin testin që e jep
x

Sport

Formacioni zyrtar/ Nuk ka surpriza në Milano, Barcelona “kursehet” kundër Interit

Formacioni zyrtar/ Nuk ka surpriza në Milano, Barcelona

Ashtu siç parashikohej, ashtu ndodhi. Barcelona ka shkuar për “turizëm” në Milano dhe formacioni i katalanasve përballë Interit, e tregon këtë gjë.

Të besuarit e Ernesto Valverde janë kualifikuar dhe formacioni që ka zgjedhur strategu italian, i ngjan më shumë ekipit B. Neto luan në portë, ndërsa Ëague, Todibo, Lenglet, Umiti dhe Firpo luajnë në mbrojtjen me pesë.

Rakitic, kapiten i skuadrës, Alena dhe Vidal rreshtohen në mesfushë, ndërsa Griezmann dhe Carlez Perez luajnë në sulm. Interi nuk ka  ndryshuar thuajse aspak, me skemën 3-5-2 dhe me Lukakun e Martinez që udhëheqin në sulm.