Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Foto e postuar e faqes së Champions League në Facebook zbulon shortin e çerekfinaleve përpara se të hidhej

Postuar: 18/03/2018 - 18:07

Tifozët e futbollit kanë dyshime se shorti i çerekfinaleve të Champions League është trukuar, dhe kjo nuk është një teori konspirative pa baza pasi nuk është hera e parë që ka dyshime të tilla.Tani, të paktën kemi një fakt të pakontestueshëm, pak a shumë të paktën.

Plot 24 orë përpara se gogla e parë të dilte nga vazo në shortin e orës 12 të paradites të së premte, UEFA ka postuar një foto të dyshimtë në faqen zyrtare të Champions League…

Shikoni dhe gjykoni vetë, por në mënyrë të habitshme duelet e çerekfinaleve duken të vendosura që një ditë përpara. në pamje të parë, ata që e kanë hapur foton përpara shortit nuk kanë menduar asgjë përveçse skuadrat që janë kualifikuar në çerekfinale.

Por një ditë më pas gjithçka duket sikur ishte vendosur me paramendim në atë mënyrë. Roma dhe Barça së bashku në mes, City dhe Liverpool poshtë dhe dy sfidat e tjera në anësore.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/03/2019 - 19:40

Të gjithë tifozët e Juventusit kanë qenë në ankth për të mësuar më shumë rreth dëmtimit të Kristiano Ronaldos, që ditën e djeshme u largua nga fusha e lojës në minutën e 30-të të sfidës me Portugalisë dhe Serbisë, s

Postuar: 26/03/2019 - 16:52

Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare Gianni de Biasi është pranë rikthimit në detyrë si trajner.

Postuar: 26/03/2019 - 16:43

Ndahet nga jeta Ali Mema, një nga legjendat e futbollit kombëtar, protagonist me 17 Nëntorin e fa

Postuar: 26/03/2019 - 16:03

Të dielën në mbrëmje në NBA është shënuar një nga koshat më të bukur në historinë e basketbolli

Postuar: 26/03/2019 - 11:20

 Çudia më e madhe e negociatave për të gjetur trajnerin e ri të përfaqësueses shqiptare ka q

Postuar: 26/03/2019 - 10:44

Përfaqësuesja e Kosovës u ndal në barazim 1-1 ndaj Bullgarisë, në një ndeshje ku “Dardanët&

Postuar: 26/03/2019 - 07:33

Futbollistët e Kombëtares shqiptare nuk kanë mundur të lahen pas ndeshjes së fituar 3-0 me Andorr