BREAKING NEWS

Me kë do ta formojë PS-ja qeverinë pas 25 prillit? Rama i jep përgjigjen e prerë gazetarit

Me kë do ta formojë PS-ja qeverinë pas 25 prillit? Rama i jep
x

Sport

FOTO/ Granit dhe Taulant Xhaka surprizojnë të atin, i bëjnë dhuratën superluksoze

FOTO/ Granit dhe Taulant Xhaka surprizojnë të atin, i bëjnë

Dy vëllezërit futbollistë, Granit dhe Taulant Xhaka kanë surprizuar babain e tyre me një dhuratë të shtrenjtë.

Ata i dhuruan të atit një makinë luksoze të modelit të fundit tip “Mercedes-Benz”.

Taulant Xhaka ndau me ndjekësit foton në Instagram ku babai i tij shihet brenda automjetit të shtrenjtë duke e testuar.

“Dhurata nga unë dhe Graniti për babain më të mirë në botë”– shkroi futbollistit, kahas imazhit.

Dy vëllezërit kanë treguar se janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin dhe ndajnë shpeshherë foto e video teksa kalojnë kohën bashkë.

FOTO/ Granit dhe Taulant Xhaka surprizojnë të atin, i bëjnë