BREAKING NEWS

Përçarja e thellë brenda PD-së së vulës, vjen reagimi i parë i deputetit demokrat pas dorëheqjes

Përçarja e thellë brenda PD-së së vulës, vjen
x
BREAKING NEWS

Sot pretenca për Mediu, Gjykata merr vendimin e papritur për ish-ministrin

Sot pretenca për Mediu, Gjykata merr vendimin e papritur për
x
BREAKING NEWS

“Takoi bashkëpunëtorë në Durrës dhe...”/ Klodiana Lala zbulon lëvizjet e fundit të Vangjush Dakos pak para arrestimit nga SPAK

“Takoi bashkëpunëtorë në Durrës dhe...”/
x
BREAKING NEWS

Thellohet përçarja e opozitës, kërcënohet Gaz Bardhi: Grupimi paramilitar po hedh në erë PD-në

Thellohet përçarja e opozitës, kërcënohet Gaz Bardhi:
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Tensionet në PD, dy deputetë japin dorëheqjen nga Kryesia

Emrat/ Tensionet në PD, dy deputetë japin dorëheqjen nga Kryesia
x
BREAKING NEWS

SPAK arreston dy zyrtarë brenda Drejtorisë së Burgjeve

SPAK arreston dy zyrtarë brenda Drejtorisë së Burgjeve
x
BREAKING NEWS

Nga ndërtimi i pallatit pa leje në qendër të Durrësit te tenderi me vlerë 22 mln lekë, Klodiana Lala zbardh dosjen e plotë që ‘fundosi’ ish-kryebashkiakun Vangjush Dakon

Nga ndërtimi i pallatit pa leje në qendër të Durrësit
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Kryesisë/ Zbardhen emrat e deputetëve dhe anëtarëve që votuan pro dhe kundër hapjes së garës për kreun e PD

Mbledhja e Kryesisë/ Zbardhen emrat e deputetëve dhe
x

Sport

(FOTO) Shokon ndjekësit/ Çfarë po ndodh me Sergoi Agueron? Pëson sulm në zemër gjatë transmetimit live dhe më pas...

(FOTO) Shokon ndjekësit/ Çfarë po ndodh me Sergoi Agueron?

Sportisti i njohur Sergio Aguero në një transmetim live në internet pas një shqetësimi që ndiente në kraharor ka shqetësuar jo pak edhe ndjekësit e tij. Sumin në zemër e ndjeu dhe vetë sportisti i cili e konfirmoi para tyre.

Si pasojë e kësaj, ish-futbollisti i City-t dhe Barcelonës u detyrua të bënte një ndërhyrje në zemër pas problemeve, duke u tërhequr pak muaj më parë nga futbolli.

Në transmetimin live, Aguero ishte duke folur normalisht, por një moment të caktuar shtangu dhe pushoi teksa nga ana tjetër e pyetën argjentinasin për detajet. Aguero e sqaroi situatën duke theksuar se ndjeu aritmi dhe se pajisja e vendosur i dërgoi një sinjal duke konfirmuar problemin në zemër.

Për fat të mirë asgjë serioze për 34-vjeçarin, që tanimë pas tërheqjes nga futbolli për shkak të zemrës është fokusuar në rolin e analistit.

(FOTO) Shokon ndjekësit/ Çfarë po ndodh me Sergoi Agueron?