BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Sport

FOTO/ Tifozët shqiptarë nuk kursyen as telefonat mbi kokat e lojtarëve kundërshtar, shikoni se si raporton me detaje gazetari polak incidentin në “Air Albania”

FOTO/ Tifozët shqiptarë nuk kursyen as telefonat mbi kokat e

Incidenti në “Air Albania’’ i ndodhur në sfidën ndaj Polonisë ka bërë xhiron e mediave të huaja të cilat për hir të së vërtetës i kanë kryqëzuar tifozët shqiptarë me akuzat e ngritura.

Një gazetar polak, i quajtur Simon Borzuç i pranishëm në “Air Albania’’ ka postuar një foto te sendeve që janë hedhur drejt lojtarëve në fushë.

Siç shikohet nga pamjet, ka shishe uji plastike, çakmak, por nuk mungon një telefon që është thyer tërësisht nga përplasja.

FOTO/ Tifozët shqiptarë nuk kursyen as telefonat mbi kokat e

Polakët janë treguar mjaft të kujdesshëm duke mos u shpëtuar as detajet. Kjo foto tregon më së miri dhe inatin e tifozëve shqiptarë që nuk kanë kursyer asgjë në momentin e pësimit të golit nga Kombëtarja.