Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Foto/Nëna e Xhakajve dhe e dashura e Granitit jehonë në mediat botërore

Foto/Nëna e Xhakajve dhe e dashura e Granitit jehonë në mediat botërore

Postuar: 12/06/2016 - 20:06

Elmaze Xhaka, nëna e Granitit dhe Taulantit, tregoi mbështetje për të dy djemtë e saj, duke veshur një fanellë gjysmë Shqipëri, gjysmë Zvicër në ‘Stade Bollaert-Delelis’ në Lens.
 
Vëllezërit Xhaka u përballen me njëri-tjetrin në Euro 2016 – Graniti për Zvicrën dhe Taulanti për Shqipërinë.
 
Në sytë e mediave të huaja ranë edhe familjarët, ku vëmendje tërhoqën e dashura e Granit Xhakës, bukuroshja Leonita Lekaj, dhe nëna e tij, transmeton Gazeta Express.
 
Leonita kishte të veshur fanellën e Zvicrës, kurse nëna e Granitit e tregoi në mënyrën më të mirë mbështetjen për dy djemtë e saj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/07/2019 - 07:50

Një prej trajnerëve më të mirë në qarkullim, i cilësuar madje nga shumica e specialistëve dhe opinionistëve si më i miri aktualisht në botë, Pep Guardiola, e tregoi dhe një herë tjetër se nuk toleron kur është fjala p

Postuar: 20/07/2019 - 07:49

Kukësi ka bërë ndryshime dhe këto lëvizje kanë nisur nga pankina.

Postuar: 20/07/2019 - 07:48

Kombëtarja do të luajë në fillim të shtatorit dy ndeshje në kuadër të grupit H për eliminatoret e

Postuar: 19/07/2019 - 17:03

Lajm i hidhur për futbollin e Tiranës dhe Kombëtares.

Postuar: 19/07/2019 - 07:17

Lionel Mesi është futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave.

Postuar: 19/07/2019 - 07:16

Lojtarët e përfaqësueses janë duke menduar për ndeshjet e radhës në kuadër të eliminatoreve të Eu

Postuar: 19/07/2019 - 07:14

Skuadrat shqiptare janë eliminuar nga Liga e Europës mbrëmjen e djeshme, duke mos ia dalë asnjëra