BREAKING NEWS

Tubimi i 2 Marsit/ Spartak Ngjela paralajmëron Ilir Metën, zbulon kush do ta dënojë rëndë presidentin

Tubimi i 2 Marsit/ Spartak Ngjela paralajmëron Ilir Metën, zbulon kush
x

Sport

Futbolli në zi! Disa persona masakrojnë dhe i thyejnë kafkën futbollistit të njohur, ndërron jetë sapo arrin në spital (Foto)

Futbolli në zi! Disa persona masakrojnë dhe i thyejnë kafkën

Sipas mediave angleze një futbollist i kategorive të ulëta është vrarë gjatë natës në Nottinghamshire. Bëhet fjalë për Jordan Sinnott, një futbollist i Matlock Toën.

Ai kishte dalë natën jashtë teksa u gjet në një shesh në gjendje të rëndë shëndetësore. Dyshohet se disa persona e kishin rrahur dhe i kishin thyer kafkën.

Ai u transportua menjëherë në spital teksa u gjet në sheshin ‘’Retford’s Market’’ në orën 02:00 të së shtunës.

Policia e qytetit u njoftua për një sherr masiv në një park makinash ku festohej. Disa orë pas ngjarjes u gjet Sinnott i rrahur.

Një person është deri tani si i dyshuar për vrasjen e mesfushorit Sinnott, një 27- vjeçar i cili qëndron në paraburgimin e komisariatit të zonës.

Futbolli në zi! Disa persona masakrojnë dhe i thyejnë kafkën