BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e lëvizjeve të fundit të Dakos: Takoi bashkëpunëtorët me të cilët...

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj subjekteve bregdetare

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj
x
BREAKING NEWS

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me motorin, ka të plagosur

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me
x
BREAKING NEWS

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën 55-vjeçari (emri)

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën
x
BREAKING NEWS

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar
x
BREAKING NEWS

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim urgjent dhe zbardh detajet e rënda

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim
x
BREAKING NEWS

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala plas 'minën me sahat': Kur u arrestua peshku i madh, SPAK do godasë të tjerë politikanë

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para
x

Sport

Futbolli në zi! E kërkonte edhe Barcelona, talenti i njohur vritet me thikë (Emri+Foto)

Futbolli në zi! E kërkonte edhe Barcelona, talenti i njohur vritet me

Një konflikt banal i ka marrë jetën futbollistit Oshuin Andris në Afrikën e Jugut.

19-vjeçari i cili ishte pjesë dhe kapiten i kombëtares U-20 është vrarë me thikë pas një konflikti në rrugë. Direkt pas ngjarjes ai është dërguar në spital, por nuk ka mundur t’ju shpëtojë plagëve të marra.

Andris ishte një futbollist i talentuar që kishte rënë në sytë e shumë klubeve europiane, me Barcelonën që prej kohësh e kërkonte në skuadër.