BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Sport

Futbolli në zi, ndahet nga jeta trajneri legjendar, ka qenë dikur edhe pjesë e Juves

Futbolli në zi, ndahet nga jeta trajneri legjendar, ka qenë dikur edhe

Gian Piero Ventrone është ndarë nga jeta mëngjesin e sotëm në Napoli.

Futbolli në zi, ndahet nga jeta trajneri legjendar, ka qenë dikur edhe

Trajneri atletik i Tottenham vuante nga leuçemia fulminante dhe kjo sëmundje i mori jetën në moshën 62-vjeçare. Ventrone ka qenë dikur pjesë e stafit teknik të Juventusit në periudhat kur drejtohej ngha Lippi dhe Antonio Conte. I ndjeri ka qenë një përgatitës atletik i jashtëzakonshëm për ekipet ku ka marrë pjesë, ku madje kishte nofkën “marinsi ushtarak”.

Antonio Conte nuk e ka pritur mirë këtë lajm të hidhur, ku ai sot ka ndërprerë konferencën për shtyp që ishte planifikuar sot në prag të ndeshjes ndaj Brighton në Premier League. Tottenham ka bërë me dije se Conte është shumë i tronditur nga ky lajm dhe nuk ishte në gjendje të bënte këtë konferencë.

Gjithashtu klubi i Tottenham ka reaguar: “Jemi të shkatërruar nga ky lajm, ku njoftojmë vdekjen e trajnerit të atletikës Gian Piero Ventrone. Të gjithëve ne si klub do të na mungojë shumë dhe mendimet tona janë me familjen dhe miqtë e tij në këtë moment trishtimi”.