Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Futbollisti i kombëtares kuq e zi nuk i ndahet pasionit edhe brenda në shtëpi

Postuar: 09/11/2018 - 18:10

Në janar të këtij viti futbollisti i njohur shqiptar Taulant Xhaka kurorëzoi në fejesë dashurinë e tij me Arbnora Nuredinin. Asokohe çifti u komentua gjatë nga shtypi rozë.

Mirëpo, së fundmi Xhaka ka tërhequr sërish vëmendjen. Shkak për këtë është bërë një postim i futbollistit në Instastory.

Si rrallëherë ai ka publikuar foto nga shtëpia e tij. Xhaka shfaqet duke u relaksuar, ndërsa shijon një ndeshje futbolli. Nga pamjet shihet se në shtëpinë moderne mbizotëron ngjyra krem.

-640-0-5be3ee896f0df.png

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/11/2018 - 09:44

Kristian Panuçi ka konfirmuar thuajse të njëjtët lojtarë që ka përdorur edhe në sfidën e fundit për Ligën e Kombeve në Izrael, me përjashtim të dy të pezulluarve për kartonë, Elseid Hysajt dhe Migjen Bashës.

Postuar: 17/11/2018 - 07:25

 Spanja cilësohet si një prej ekipeve më të fuqishme në botë, por disfata 3-2 që pësoi në Za

Postuar: 17/11/2018 - 07:23

Kombëtarja do të luajë sot në mbrëmje me Skocinë, duelin e fundit në grupin e parë të Divizionit

Postuar: 17/11/2018 - 07:21

 Trajneri Kristian Panuçi beson tek fitorja kundër Skocisë.

Postuar: 16/11/2018 - 18:37

Christian Panucci, trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit i ka kërkuar lojtarëve gola në nd

Postuar: 16/11/2018 - 18:18

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Skocisë, e vlefshme për turneun e Ligës së Kombeve, do të luhet nesë

Postuar: 16/11/2018 - 11:52

Futbollisti i njohur shqiptar që luan me skuadrën e Serbisë, "FK Radnik", Faton Xhemail