BREAKING NEWS

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6 marsit, janë të përfshirë ministra, kryetarë bashkish dhe...

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që propozon opozita: Ky është personi i duhur për të ardhur në krye të shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që
x
BREAKING NEWS

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës, pezullohen 87 leje drejtimi

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës,
x
BREAKING NEWS

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën, Policia e Shtetit në konferencë të jashtëzakonshme (VIDEO-LIVE)

Hyn në fuqi marrëveshja e rëndësishme me Spanjën,
x
BREAKING NEWS

“Po s’u shkatërrua korrupsioni do të futemi në krizë të madhe”, Spartak Ngjela ngre alarmin dhe paralajmëron goditje të bujshme nga SPAK: Ka një plan!

“Po s’u shkatërrua korrupsioni do të futemi në
x
BREAKING NEWS

Befason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës si asnjëherë më parë

Befason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës si
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata/ Suedia në NATO, Erdogan nuk tërhiqet nga vendimi: Nuk do të keni “po” nga ne pa kthyer ...

Ndizet situata/ Suedia në NATO, Erdogan nuk tërhiqet nga vendimi: Nuk
x

Sport

Gafë e pabesueshme në La Liga! Gazetari pyet trajnerin për shanset e mbijetesës, por...(VIDEO)

Gafë e pabesueshme në La Liga! Gazetari pyet trajnerin për

Një situatë e pabesueshme ndodhi pas ndeshjes mes Realit dhe Levantes, të përfunduar me rezultatin 6-0 në favor të skuadrës vendase.

Në përfundim të ndeshjes trajneri i Levantes, Alesio Riçi po fliste në konferencën për shtyp kur një gazetar i drejtoi një pyetje lidhur me shanset e mbijetesës për Levanten.

Problemi ishte se Levante tashmë ishte rrëzuar nga kategoria gjë që trajneri ia kujtoi gazetarit.

“Si është humori në dhomat e zhveshjes me dy finale ende për t’u luajtur për mbijetesën?

-Kemi rënë tashmë nga kategoria, Euxhenio”, ka qenë biseda mes të dyve.