BREAKING NEWS

Thellohet skandali, Ilir Meta 13 shkresa shantazhuese ndaj KLGJ e KED brenda vitit, ja si po tenton të kapë Gjykatën e Lartë e Kushtetuese

Thellohet skandali, Ilir Meta 13 shkresa shantazhuese ndaj KLGJ e KED brenda
x

Sport

Gafë fatale e Realit (VIDEO)

Gafë fatale e Realit (VIDEO)

Manchester City ka kaluar në avantazh shumë shpejt në sfidën shtëpiake kundër Real Madrid.

Autori i golit është Rahem Sterling në minutën e nëntë. Gafë fatale e “Los Blancos” që e teprojnë me mbajtjen e topin në zonë. Gabriel Jesus i rrëmben topit francezit Varane dhe ia dhuron atë Sterling, me këtë të fundit që shënon me portën bosh.