BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Sport

Gati për një jetë të re, shtëpia e Ronaldos në Manchester dhe artitektura perfekte (FOTO)

Gati për një jetë të re, shtëpia e Ronaldos në

Kristiano Ronaldo u transferua këtë verë nga Juve te Manchester United. Sulmuesi portugez do marrë me vete edhe familjen në Angli, sakaq ka blerë edhe një shtëpi. Bëhet fjalë për një rezidencë tejet të bukur, e cila përmban 7 dhoma gjumi dhe përbëhet prej një artitekture perfektë.

Ambienti përreth shtëpisë jo vetëm që do jetë plot me kamera, por do ketë edhe roje sigurie. Ronaldo kthehet kështu në Manchester pas shumë vitesh, me yllin e futbollit që është gati për një jetë të re, së bashku me partneren Georgina dhe fëmijët Eva Maria Dos Santos, Mateo Ronaldo, Cristiano Ronaldo Jr, Alana Martina dos Santos Aveiro.

Debutimi me fanellën e “Djajve të Kuq” do vijë menjëherë pas takimeve  të Kombëtareve.

Gati për një jetë të re, shtëpia e Ronaldos nëGati për një jetë të re, shtëpia e Ronaldos nëGati për një jetë të re, shtëpia e Ronaldos në