Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , ja
x

Sport

Gazeta holandeze konfirmon lajmin: Barcelona bën goditjen e madhe në merkato

Gazeta holandeze konfirmon lajmin: Barcelona bën goditjen e madhe në

Nuk ka më dyshime: Memphis Depay do të jetë lojtari i ri i Barcelonës. Marrëveshja është mbyllur dhe orët e ardhshme pritet zyrtarizimim.

Lajmin e konfirmon gazeta e madhe holandeze, “De Telegraaf” e cila shkruan se Barcelona ka transferuar Depayn për shifrën e 25 milionë eurove.

Akordi është arritur mes klubit spanjoll dhe Lyonit që zotëron kartonin e lojtarit.