BREAKING NEWS

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK, nëse Kraja nis goditjen e Berishës dhe Metës rrezikohet të ketë destabilitet

Genc Burimi: Amerikanët mund ta çojnë Ramën në SPAK,
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente sekrete, së shpejti qeveria e Shqipërisë do të ekspozohet

Paralajmërimi i “Homeland Justice”: Kemi hakeruar dokumente
x
BREAKING NEWS

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje atyre që synonin të ma ‘hiqnin kokën’, të përshpejtojnë

Abazoviç lëshon deklaratën e fortë: U bëj thirrje
x
BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x

Sport

Gazetari italian plas “bombën”, Cristiano Ronaldo mund të rikthehet në Itali

Gazetari italian plas “bombën”, Cristiano Ronaldo mund të

Napoli po mendon një ide të çmendur këtë merkato verore.

Sipas Claudio Raimondit, në Castel Volturno në fakt do të kishte një plan për Cristiano Ronaldon në rast të shitjes së Osimhen.

Në fakt, në Gjermani flasin për një ofertë të afërt nga Bayern Munich për sulmuesin nigerian. Një lëvizje që mund të hapë një dialog me Mendes, i cili prej disa kohësh kërkon një strehim të ri për CR7 dhe dëshirën e tij për të luajtur sërish në champions League.

Për momentin është vetëm një sugjerim për CR7 në Napoli dhe nuk mund të flasim për një negociatë të vërtetë. Përpara fillimit të bërjes së sondazheve të para për kampionin portugez do të jetë e nevojshme të bashkohen disa pjesë së bashku. Para së gjithash kostot e mundshme me super angazhim, dhe shitja e Victor Osimhen.