BREAKING NEWS

Meta akuzoi Kuvendin dhe Komisionin e Ligjeve si ‘falsifikatorë’, reagon Manja dhe i jep ‘shuplakën’ e rëndë Presidentit: Del çdo 2 orë në konferencë! Grushti i shtetit në oborrin e presidencës!

Meta akuzoi Kuvendin dhe Komisionin e Ligjeve si
x

Sport

Gjesti i Ronaldos mbrëmë në Sanremo po bën xhiron e rrjetit (FOTO)

Gjesti i Ronaldos mbrëmë në Sanremo po bën xhiron e rrjetit

Mbrëmjen e djeshme partnerja bukuroshe e Cristano Ronaldos, Georgina Rodriguez prezantoi në natën e tretë të festivalit të Sanremos, krah Amadeusit dhe moderatores shqiptare, Alketa Vejsiut

Gjesti i Ronaldos mbrëmë në Sanremo po bën xhiron e rrjetit.

Gjatë festivalit, Georgina këceu tangon e saj të parë në jetë dhe u shpreh se partneri e kishte ndihmuar shumë që të mësonte koreografinë. Ronaldo e ndoqi me adhurim performancën e saj që i

la të gjithë gojëhapur.

Gjesti i Ronaldos mbrëmë në Sanremo po bën xhiron e rrjetit

Megjithatë, përpos reagimeve plot dashuri të futbollistit, kamara ka arritur të fokusojë një moment që po bën xhiron e rrjetit.

Gjesti i Ronaldos mbrëmë në Sanremo po bën xhiron e rrjetit