BREAKING NEWS

Vrau gruan me levë dhe më pas e masakroi me gërshërë, flet dhëndëri i familjes Tosuni nga Durrësi dhe tregon shkakun përse ndodhi krimi monstruoz

Vrau gruan me levë dhe më pas e masakroi me gërshërë,
x

Sport

Gjesti i turpshëm i futbollistit shqiptar, Rangers bën gati dënimin

Gjesti i turpshëm i futbollistit shqiptar, Rangers bën gati
E ardhmja e Eros Grezdës te Rangers është më e paqartë se kurrë.
 
Futbollisti shqiptar ka pështyrë mbrojtësin kundërshtar Andrew Burns, në ndeshjen e të rinjëve që u zhvilluar mes Rangersit dhe Ballymena.
 
Tashmë gjigantët skocez kanë ngritur një hetim për sulmuesin e Kombëtares dhe do të japin një dënim shembullor.
 
Ajo që e vërteton gjithçka ka ndodhur është një detaj i fundit që u zbuluar në Skoci.
 
Kapiteni i të rinjëve te Rangersi, Greg Docherty ka shkuar menjëherë pas ndeshjes në dhomën e zhveshjes te kundërshtarët, për të kërkuar falje mbi veprimin e pamenduar të futbollistit shqiptar.