Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Gjesti i turpshëm i futbollistit shqiptar, Rangers bën gati dënimin

Postuar: 20/09/2019 - 17:17

E ardhmja e Eros Grezdës te Rangers është më e paqartë se kurrë.
 
Futbollisti shqiptar ka pështyrë mbrojtësin kundërshtar Andrew Burns, në ndeshjen e të rinjëve që u zhvilluar mes Rangersit dhe Ballymena.
 
Tashmë gjigantët skocez kanë ngritur një hetim për sulmuesin e Kombëtares dhe do të japin një dënim shembullor.
 
Ajo që e vërteton gjithçka ka ndodhur është një detaj i fundit që u zbuluar në Skoci.
 
Kapiteni i të rinjëve te Rangersi, Greg Docherty ka shkuar menjëherë pas ndeshjes në dhomën e zhveshjes te kundërshtarët, për të kërkuar falje mbi veprimin e pamenduar të futbollistit shqiptar.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/10/2019 - 20:52

Starton përballja mes Moldavisë dhe Shqipërisë e vlefshme për eleminatoret e Europianit "Euro 2020".

Si zakonisht, mbështetja e tifozëve kuqezinj në këtë transfertë nuk do të mungojë.

Postuar: 14/10/2019 - 20:15

Armando Cungu është zgjedhja e Laçit.

Postuar: 14/10/2019 - 19:38

Kosova do të luajë në “Fadil Vokrri” ndaj Malit të Zi, në ndeshjen shumë të rëndësish

Postuar: 14/10/2019 - 19:29

Shqipëria sonte në orën 20:45 luan në Moldavi, ndeshje e vlefshme për kualifikueset e Kampionatit

Postuar: 14/10/2019 - 10:53

Shqipëria  do të luajë sonte kundër Moldavisë në “Stadionul Zimbru” të Kishinjev

Postuar: 13/10/2019 - 23:09

Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, foli për çështjen e rinovimit të kontratës e cila i skadon në në

Postuar: 13/10/2019 - 22:21

Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Edi Reja, ka vendosur që të lërë gjithçka të hapur deri në di