BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Sport

Goli i parë me Interin, Asllani rrëfehet për klubin: Më në fund erdhi, por më shumë rëndësi kishte...

Goli i parë me Interin, Asllani rrëfehet për klubin: Më

Kristjan Asllani shënoi golin e parë me Interin në fitoren kundër Xhenoas në kampionat, që solli gjithashtu dhe thellimin e diferencës së pikëve mes zikaltërve dhe Juventusit të vendit të dytë me +15. Në një intervistë të dhënë për “InterTV” pas përfundimit të takimit, Asllani u shpreh se për të më shumë kishte rëndësi fitorja sesa goli dhe se gjithashtu nuk i kurseu elozhet për Aleksi Sançez, i cili e asistoi.

“Jam shumë i lumtur, sepse ishte një ndeshje e vështirë pasi Xhenoa luajti mirë. Tani duhet t’i marrim ndeshjet me radhë. Nuk ka mbaruar akoma, duhet ta mbajmë fokusin sa më lart. Jam shumë i lumtur me golin, e prisja prej një kohe shumë të gjatë. Jam i lumtur për shokët e skuadrës që festuan me mua. Tifozët janë gjithnjë shumë pasionantë dhe është diçka speciale të luash këtu.

Sançez? Ne stërvitemi çdo ditë me të. Ai është shumë i rëndësishëm për ne, si në fushë ashtu dhe në dhomat e zhveshjes.

Duhet të përgëzojmë Xhenoan, sepse luajtën mjaft mirë dhe na krijuan shumë probleme. Ishte një sfidë e luftuar.

Goli? Më në fund erdhi. Por fitorja ishte më e rëndësishme se goli. Fituam një ndeshje shumë të vështirë dhe thelluam diferencën me vendin e dytë”, u shpreh Asllani për klubin.