BREAKING NEWS

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet nga plagosja në Durrës (Video)

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet
x
BREAKING NEWS

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën shqiptare, në “listën e zezë” bashkë me Berishën “non-grata” edhe të tjerë politikanë majtas e djathtas, Londra paralajmëron fund të hidhur për PD me Saliun në krye në zgjedhjet 2025...

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën
x
BREAKING NEWS

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP kundër Altin Dumanit si drejtues i SPAK,  Alfred Balla përjashtohet nga sistemi për 15 vjet, ja prapaskenat

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP
x
BREAKING NEWS

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr për herë të parë detajin e bujshëm dhe tregon si do të hapet “Kutia e Pandorës” nga SPAK e shërbimet e huaja për krime, vrasje, afera dhe pazare të pista në Shqipëri

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr
x
BREAKING NEWS

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet në PS? Edi Rama i hap rrugën SPAK për emrat e zhytur në afera, ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët paralajmërohen se s’do kenë mbështetje politike

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si doli kundër lirimit të tyre në vitet ’90 dhe si mbrojti me zell vijën sektare të Partisë së Punës

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si
x
BREAKING NEWS

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës, si korrupsioni me Fazlliçin dhe lidhjet me bosin hasian të krimit në Londër alarmuan anglezët, zbardhet dokumenti

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për pensionistët, nga mënyra e vetme për të përfituar pension për të moshuarit që nuk figurojnë në regjistra gjatë kohës së kooperativave bujqësore, te skema e re për rritjen e më shumë të ardhurave për reziden...

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për
x

Sport

Grumbullimi/ Kombëtarja e plotë, Hysaj e Mihaj të fundit që bashkohen

Grumbullimi/ Kombëtarja e plotë, Hysaj e Mihaj të fundit që

Kuqezinjtë janë grumbulluar të gjithë dhe kanë nisur përgatitjet tashmë, Silvinjo me bllok në dorë mban shënime rreth elementëve. Kështu, Kombëtarja e Shqipërisë ka nisur prej orës 16:30 seancën e parë stërvitore nën drejtimin e Silvinjos. Trajneri brazilian do të debutojë në stolin kuqezi në takimin ndaj Polonisë. Kuqezinjtë luajnë në Varshavë ndeshjen e parë të fazës eliminatore të Euro 2024 (27 mars), përballje që do të luhet në orën 20:45. Skuadra kombëtare ka nisur seancën e parë stërvitore në “Shtëpinë e Futbollit”. Të pranishëm për të ndjekur stërvitjen janë të pranishëm të gjithë krerët e lartë të FSHF-së, mes tyre edhe presidenti Armand Duka. Elseid Hysaj, Marash Kumbulla, Ivan Balliu dhe Enea Mihaj ishin lojtarët e fundit që iu bashkuan grumbullimit. Ky i fundit zëvendëson në prapavijë Ardian Ismajlin e dëmtuar. Stafi teknik me në krye Silvinjon, u paraqitën në fushat e “Shtëpisë së Futbollit” rreth një orë përpara nisjes së seancës stërvitore. Kombëtarja do të zhvilloje dy seanca stërvitore në ditën e martë. E para do të zhvillohet në orën 11:00, ndërsa e dyta në orën 15:30. Atmosfera në ekip është e mirë dhe optimiste.