BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Sport

Grushte dhe shkelma në sfidën mes Kastrioti-Tiranës, ekipi tërhiqet nga fusha, ndërhyjnë URGJENT forcat policore

Grushte dhe shkelma në sfidën mes Kastrioti-Tiranës, ekipi

Grushte dhe shkelma në sfidën mes Kastriotit dhe Tiranës e vlefshme për javën e 35-të në Serie A.

Skuadra e Kastriotit ka bërë një gjest të pabesueshëm duke u tërhequr nga fusha pasi u kontestua goli i shënuar nga ekipi bardhe

Presidenti i klubit gjirokastrit Alban Vogli shpërtheu duke goditur me grushte dhe shkelma kundërshtarin. Menjëherë ndërhyn policia për të qetësuar situatën.