BREAKING NEWS

E rëndë/ Të shtënat me armë që lanë tre të plagosur mes tyre dhe dy efektivë Policie, Ardi Veliu dhe Tonin Vocaj bëjnë lëvizjen urgjente. Blindohet zona, zbarkojnë RENEA dhe FNSH

E rëndë/ Të shtënat me armë që lanë tre
x

Sport

VIDEO/ Anglia në avantazh, ylli i Tottenham ndëshkon Shqipërinë

VIDEO/ Anglia në avantazh, ylli i Tottenham ndëshkon

Pasi Myrto Uzuni ka humbur një “shans të artë” për gol në ndeshjen kundër Anglisë në “Air Albania”, në minutën e 33 të ndeshjes, Harry Kane ka ndëshkuar Shqipërinë.

Harry Kane gjuan saktë me kokë pas një krosimi të ardhur në zonë nga krahu i majtë, me portierin Etrit Berisha që nuk kishte mundësi reagimi, 1-0 për Anglinë.