Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

I fiksuar pas bixhozit, mediat spanjolle i zbulojnë shumën marramendëse që ka humbur ish ylli i Real Madridit

Postuar: 23/05/2019 - 23:43

 Pokeri ka mbërthyer keq ish-futbollistin e Real Madridit, Thomas Gravesen. 43-vjeçari danez, i cili ka veshur fanellën e madrilenëve në sezonin 2005-2006, duke zhvilluar 34 takime, jeton 6 muajt të vitit në Los Anxhelos, teksa ka arritur një pasuri prej 113 milionë euro nga kjo lojë.

Por jo gjithmonë në bixhoz mund të kesh sukses. Prestigjiozia “Marca” zbulon gjithashtu edhe shumën më të madhe që danezi ka humbur në lojën me letra.

Bëhet fjalë për 61 milionë euro. Një shumë goxha e konsiderueshme, të cilën Gravesen e ka humbur në një lojë të vetme.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/09/2019 - 12:25

Cristiano Ronaldo ka shpërthyer në lot kur Piers Morgan i ka treguar atij pamjet e babait të tij të ndjerë.

Postuar: 15/09/2019 - 23:13

Milani ka shënuar fitoren e dytë në sezonin e ri të Serie A.
 

Postuar: 15/09/2019 - 22:13

Pas golave që shënoi në kualifikueset e Euro 2020 përballë Francës dhe Islandës, Sokol Cikalles

Postuar: 15/09/2019 - 09:19

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Edi Reja ka rrëfyer detaje nga jeta e tij.

Postuar: 15/09/2019 - 07:49

Në stadiumin “Artemio Franchi” të Firences, Fiorentina arriti të frenojë kampionët në

Postuar: 15/09/2019 - 07:47

Dy emra të mëdhenj të futbollit shqiptar u përballën dje në stadiumin “Selman Stërmasi&rdqu

Postuar: 15/09/2019 - 07:46

Gazeta “Sot” sjell për lexuesit këtë fundjavë intervistën me një prej figurave të shq