BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Sport

I ndodh e papritur në semafor, ylli i PSG-së grabitet nga një transvestit

I  ndodh e papritur në semafor, ylli i PSG-së grabitet nga një

Lojtari i PSG-së, Ander Herreira, ka denoncuar në komisaritat pasi pësoi një sulm  mbrëmë në Bois de Boulogne, në periferi të Parisit. Siç konfirmohet nga AS, mesfushori u befasua nga sulmi në të cilin i morën celularin dhe portofolin me 200 euro.

Katër persona kanë shfrytëzuar momentin kur mesfushori ka ndaluar në semafor, siç e ka përshkruar lojtari në polici, për të hyrë të automjet, ku më pas kanë marrë sendet personale.

Hetimet vijojnë që nga orët e para të mëngjesit. Shtypi francez siguron se njëri për hajdutëve është një prostitutë transseksuale, ndonëse në media të ndryshme nuk është identifikuar identiteti i autorit.

La Perisien raportoi disa orë më parë se grabitësi i kishte kërkuar Herrerës që ta linte në një vend të caktuar si kusht për t’ia kthyer telefonin, diçka që mesfushori e refuzoi kategorikisht.