BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Sport

I pathyeshmi Zlatan Ibrahimovic ftohet në kombëtaren suedeze, trajneri shpjegoi pse

I pathyeshmi Zlatan Ibrahimovic ftohet në kombëtaren suedeze, trajneri

Trajneri suedez Janne Anderson ftoi sulmuesin e Milanit, Zlatan Ibrahimovic (41 vjeç) për ndeshjet kualifikuese për Kampionatin e ardhshëm Europian kundër Belgjikës dhe Azerbajxhanit.

Edhe pse vetëm së fundi u rikuperua nga një dëmtim që e mbajti jashtë fushës për nëntë muaj, Ibrahimovic do të jetë pjesë e kombëtares që do të tentojë të kualifikohet në Euro.

"Ne kemi qenë gjithmonë në kontakt, tani  ndihet mirë dhe është unik në personalitet dhe përvojë. Ideja është që ai të kontribuojë në fushë, përndryshe nuk do ta kisha ftuar", shpjegoi Anderson.

Sulmuesi legjendar deri më tani ka luajtur 121 ndeshje me fanellën e Suedisë dhe ka shënuar 62 gola.

Ibrahimovic ka kontratë të vlefshme me Milanin deri në fund të këtij sezoni dhe rikujtojmë se klubi nuk e ka regjistruar në Champions League.