Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

I shpëtoi policisë, Neymar bën djaloshin të lumtur, shikoni gjestin e mrekullueshëm që bën

Postuar: 23/09/2018 - 21:36

PSG arriti të fitonte me përmbysje përballë skuadrës së Renes. Te besuarit e trajnerit Thomas Tuchel arritën të kthenin rezultatin në favor të tyre pasi u gjendën në dizavantazh pas autogolit të Rabiot.

Ndërkohë kjo ndeshje ra në sy dhe për një moment të veçantë.

Në momentin kur braziliani Neymar po dilte nga fusha për tu zëvendësuar, një tifoz i vogël ka arritur ti shpëtojë sigurisë dhe ka shkuar me vrap në drejtim të brazilianit duke lotuar.

Forcat e sigurisë u afruan për të marrë djaloshin, por Neymar nuk i lejoi ata.

Më pas ai heq fanellën dhe ia jep tifozit të vogël, i cili qan nga emocionet.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 31

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2018 - 23:45

Chelsea, Bate Borissov, Dynamo Kiev, Rennes, Genk, Malmo, Eintracht Frankfurt, Lazio, Villareal, Rapid Vienna, Sevilla, Krasnodar, Bayern Leverkusen, Zurich, Real Betis, Olympiacos, Arsenal, Sporting Lisbonë, Dinamo Z

Postuar: 13/12/2018 - 20:51

Për herë të parë në historinë e futbollit, një Kampionat Europian dhe Kupë bote mund të mbahen në

Postuar: 13/12/2018 - 20:17

Ndeshja e sotme mes Lazios dhe Frankfurtit në Europa League është shoqëruar me trazira të mëdha p

Postuar: 13/12/2018 - 14:16

Janë 14 skuadra mes Kategorisë Superiore dhe Kategorisë së Parë që rezultojnë të bllokuara nga Ta

Postuar: 13/12/2018 - 07:17

Liga e Kampioneve dhuroi mbrëmë emocione dhe spektakël, por edhe turpe si humbjet e Romës, Realit

Postuar: 13/12/2018 - 07:15

Merkato e dimrit do të vijë shpejt dhe klubet kanë nisur të mendojnë që tani për objektivat e tyr

Postuar: 13/12/2018 - 07:14

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, doli sot para mediave për të shpalosur objektivat e skuadrës