BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron kthesën e madhe në politikën shqiptare

Spartak Ngjela paralajmëron kthesën e madhe në politikën
x

Sport

Incident i frikshëm në festën për Vitin e Ri, futbollisti i njohur rrezikon shikimin

Incident i frikshëm në festën për Vitin e Ri, futbollisti i

Mbrëmjen e djeshme ishte nata e ndërrimit të viteve dhe si zakonisht, festa është e madhe në çdo cep të globit. Fishekzjarrët ishin të pranishëm, por sapo ora shënoi 00:00, një incident i frikshëm ka ndodhur në Turqi. Futbollisti i njohur Gallatasarait, Omar Elabdelaui është lënduar në fytyrë me fishekzjarrë teksa po festonte Vitin e Ri në shtëpinë e tij në Stamboll.

Mediat turke raportojnë se mbrojtësi i djathtë norvegjez është transportuar me urgjencë për në spitalin e Stambollit. 29-vjeçari rrezikon të humbasë shikimin nga ky incident dhe gjendja mjekët po mundohen ta shpëtojnë futbollistin nga kjo tragjedi.