BREAKING NEWS

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re doktoresha e njohur (Emri)

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x

Sport

Incident i rëndë në lamtumirën e Maradonës, ja çfarë po ndodh në pallatin presidencial (VIDEO)

Incident i rëndë në lamtumirën e Maradonës, ja

Dita e lamtumirës së Diego Maradonës nuk ka shkuar edhe aq mirë. Pavarësisht se është një ngjarje që ka trishtuar futbolldashësit dhe jo vetëm në botë, kjo nuk i ka shmangur incidentet në pallatin presidencial në Argjentinë mes policisë dhe personave që vijnë për homazhe.

Kjo pasi shumë njerëz janë grumbulluar para pallatit duke krijuar rradhë të gjatë në periudhë koronavirusi. Për pasojë ka patur edhe përplasje, por që nuk kanë zgjetur shumë.