Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Incident me Kombëtaren shqiptare, refuzohet kalimi në terminalin VIP drejt Skocisë

Postuar: 08/09/2018 - 12:01

 Ndonëse kishin rezervuar për të kaluar në terminalin VIP të aeroportit Nënë Tereza, një incident i pakëndshëm ka ndodhur me kombëtaren shqiptare të futbollit. Mësohet se kuqezinjtë do të udhëtojnë drejt Skocisë si pasagjerë të zakonshëm.

Ndërkohë Ministria e Jashtme i mohon trajtim preferencial Kombëtares. Kujtojmë se vetëm dy ditë më parë Izraeli kaloi në terminalin VIP të aeroportit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 2

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/09/2018 - 22:56

Në çmimet “THE BEST”, të shpërndara ditën e sotme nga FIFA, kanë votuar edhe trajneri i Kombëtares shqiptare, Kristian Panuçi, po ashtu edhe kapiteni, që për çudinë e të gjithëve nuk është Ansi Agolli, por

Postuar: 24/09/2018 - 22:26

 Luka Modriç është futbollisti më i mirë FIFA për vitin 2018.

Postuar: 24/09/2018 - 20:17

Një hetim për financat dhe shpenzimet e klubit gjigant të Francës, Paris Saint-Germain është riha

Postuar: 24/09/2018 - 19:24

Luciano Spalletti do të mungojë në ndeshjen e radhës së Inter ndaj Fiorentina-s ditën e martë pas

Postuar: 24/09/2018 - 17:22

 Topi i Artë? Më mirë të përdoret shumësi.

Postuar: 24/09/2018 - 17:06

Futbolli Shqiptar ka marrë një lajm të tmerrshëm ditën e sotme, më konkretisht ai kosovar.