BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x

Sport

Infektohet sërish me Covid dhe shtrohet në spital në gjendje të rëndë fituesja e medaljes së artë, ishte vaksinuar me të dyja dozat para Lojërave Olimpike

Infektohet sërish me Covid dhe shtrohet në spital në gjendje

Fituesja e medaljes së artë olimpike Madi Wilson është shtruar në spital ndërsa po luftonte Covid-19. Aktualisht në Napoli, Itali, për Ligën Ndërkombëtare të Notit, zonja Wilson u transferua në spital më 18 shtator, duke u shpjeguar fansave se mjekët donin ta trajtonin dhe ta mbanin nën vëzhgim.

Një 27-vjeçare e aftë dhe e shëndetshme, ajo fitoi një medalje të artë në stafetën e stilit të lirë të grave 4×100 metra në Olimpiadën e Tokios vetëm disa javë më parë, duke notuar së bashku me superstarët e tjerë Bronte Campbell dhe Meg Harris.

Ylli i notit ishte plotësisht e vaksinuar para lojërave të Tokios në gusht, por beson se efektet fizike dhe mendore të një viti të mbushur me gara kontribuan në infeksionin e saj.