BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Sport

Ish-arbitri i njohur i futbollit i shokon të gjithë, bën veprimin e shpifur gjatë transmetimit live (Video që po qarkullon me shpejtësi)

Ish-arbitri i njohur i futbollit i shokon të gjithë, bën

Ahmet Çakar është një prej ish-gjyqtarëve më të njohur të futbollit në Turqi.

Ai tashmë punon si analist në një emision sportiv “Beyaz Futbol” dhe herë pas here bënë edhe befasi.

Së fundi, gjatë transmetimit të emisionit, 59-vjeçari ka vrarë me duar një insekt dhe me shpejtësi e ka ngrënë.

Kjo ka bërë që të pranishmit në emision, analistët tjerë të mbesin pa fjalë dhe një prej tyre u largua prej emisionit për disa minuta.

Çakar më parë kishte sjell në po të njëjtin televizion një gjarpër teksa e ka puthur disa herë përpara se të bënte shou.