BREAKING NEWS

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!
x

Sport

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare infektohet me koronavirus, ja gjendja shëndetësore e tij

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare infektohet me koronavirus, ja

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare, U21 Valdrin Mustafa ka rezultuar pozitiv në testin ndaj koronavirusit.

Futbollisti 22-vjeçar, i cili ka përfaqësuar edhe ekipin e grumpshave të reja të Shqipërisë dhe të Kosovës, luan për ekipin e dytë të Hannover 96, në ligën e nivelit të katërt në Gjermani.

Lajmin e ka konfirmuar Federata e Futbollit e Kosovës duke raportuar se gjendja e tij është e mirë, por është në karantinë me gjithë familjen e tij në Sarbruken.