Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ish-menaxheri trondit me deklaratën: Gruaja e Majkëll Shumakerit ka frikë nga e vërteta!

Postuar: 12/11/2019 - 20:50

77-vjeçari Uilli Ueber, ish menaxheri i Majkëll Shumakerit i cili qëndron në koma që prej vitit 2013, pas një dëmtimi në tru  beson se situata nuk është ashtu si duket, pasi u ndalua të shikonte gjendjen e kampionit gjerman

 “Do doja të dija si është, dhe të shtrëngoja dorën e tij. Por, për fat të keq, kjo m’u ndalua nga Korina. Ajo me siguri ka frikë se do shoh çfarë po ndodh vërtetë aty, dhe ta bëj të vërtetën publike. Besoj sinqerisht në rikuperimin e Majkëllit, sepse e di që është luftëtari. Nëse ka sado pak shanse për të shpëtuar, ai do ia dalë. Ky nuk mund të jetë fundi. Luntem për të dhe jam i bindur se do es hoh sërish” – është shprehur ish-menaxheri i Shumakerit.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2019 - 23:38

Pas triumfit të Boris Johnson, Britania po afrohet akoma dhe më shumë me Brexit.

Postuar: 13/12/2019 - 23:26

19 mijë e 31 tifozë sot ndoqën derbin e kryeqytetit nga shkallët e “Air Albania Stadium&rdq

Postuar: 13/12/2019 - 22:22

Presidenti i Partizanit Gazmend Demi ka komentuar fitoren e Tiranës në derbin e sotëm.

Postuar: 13/12/2019 - 21:02

Ka përfunduar me rezultatin 1-2 ndeshja midis Partizanit dhe Tiranës e cila u luajt në “Air

Postuar: 13/12/2019 - 20:11

Derbi i kryeqytetit Partizani-Tirana ka nisur me një moment emocionues kur para ndeshjes në fushë

Postuar: 13/12/2019 - 20:02

Policia e Tiranës ka marrë një sërë masash për garantimin e rendit dhe mbarëvajtjen e ndeshjes Pa

Postuar: 13/12/2019 - 19:21

Tirana dhe Partizani po luajnë për herë të parë në “Air Albania”.Tirana ka shënuar në