BREAKING NEWS

Dy shkencëtarë dhe një gjyqtar padisin Conten për masat skandaloze me pasojë vdekjen e 35 mijë italianëve nga Covid

Dy shkencëtarë dhe një gjyqtar padisin Conten për masat
x

Sport

Ish-menaxheri trondit me deklaratën: Gruaja e Majkëll Shumakerit ka frikë nga e vërteta!

Ish-menaxheri trondit me deklaratën: Gruaja e Majkëll Shumakerit ka

77-vjeçari Uilli Ueber, ish menaxheri i Majkëll Shumakerit i cili qëndron në koma që prej vitit 2013, pas një dëmtimi në tru  beson se situata nuk është ashtu si duket, pasi u ndalua të shikonte gjendjen e kampionit gjerman

 “Do doja të dija si është, dhe të shtrëngoja dorën e tij. Por, për fat të keq, kjo m’u ndalua nga Korina. Ajo me siguri ka frikë se do shoh çfarë po ndodh vërtetë aty, dhe ta bëj të vërtetën publike. Besoj sinqerisht në rikuperimin e Majkëllit, sepse e di që është luftëtari. Nëse ka sado pak shanse për të shpëtuar, ai do ia dalë. Ky nuk mund të jetë fundi. Luntem për të dhe jam i bindur se do es hoh sërish” – është shprehur ish-menaxheri i Shumakerit.