BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Sport

Ish-sulmuesi i Barcelonës shpërthen keq ndaj Leo Messit: Ai është një shkurtabiq gjysmë autik!

Ish-sulmuesi i Barcelonës shpërthen keq ndaj Leo Messit: Ai

Kristof Dugarri ka tronditur botën e futbollit. Ish-sulmuesi i PSG-së dhe Milanite Barcelonës, ka lëhuar fjalë të tmerrshme kundrejt Lionel Mesit, duke komentuar bashkëjetesën e vështirë mes “Pleshtit” dhe francezit Grizman.

“Antuan paskësh frikë nga një kalama shkurtabiq dhe gjysmë autik? Ai e ha të gjallë atë!” Por Dugarri është bërë menjëherë pishman për fjalët që ka thënë duke kërkuan djesë në rrjetet sociale. “Jam i keqardhur për ato që thanë ndaj Lionel Mesit. Nuk doja të ofendoja njerëzit me shqetësime të tilla, nuk ishte ky qëllimi im. U kërkoj ndjesë atyre që kam ofenduar dhe do ta bëj sërish”.