BREAKING NEWS

Me kë do ta formojë PS-ja qeverinë pas 25 prillit? Rama i jep përgjigjen e prerë gazetarit

Me kë do ta formojë PS-ja qeverinë pas 25 prillit? Rama i jep
x

Sport

Ish-sulmuesi i Skënderbeut hesht "San Siron", Praga në avantazh

Ish-sulmuesi i Skënderbeut hesht "San Siron", Praga në

Slavia e Pragës është duke befasuar Interin në San Siro.

Ish-sulmuesi i Skëndërbeut ka ndëshkuar zikaltërit në minutën e 63’.

Të besuarve të Contes i mbeten dhe disa minuta lojë për të dalë qoftë dhe me një pikë.