Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ish-sulmuesi i Skënderbeut hesht "San Siron", Praga në avantazh

Postuar: 17/09/2019 - 20:41

Slavia e Pragës është duke befasuar Interin në San Siro.

Ish-sulmuesi i Skëndërbeut ka ndëshkuar zikaltërit në minutën e 63’.

Të besuarve të Contes i mbeten dhe disa minuta lojë për të dalë qoftë dhe me një pikë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/10/2019 - 20:15

Armando Cungu është zgjedhja e Laçit. Shkodrani rikthehet te bardhezinjtë, klub me të cilin ka fituar Kupën e Shqipërisë dhe Superkupën në vitin 2015. A

Postuar: 14/10/2019 - 19:38

Kosova do të luajë në “Fadil Vokrri” ndaj Malit të Zi, në ndeshjen shumë të rëndësish

Postuar: 14/10/2019 - 19:29

Shqipëria sonte në orën 20:45 luan në Moldavi, ndeshje e vlefshme për kualifikueset e Kampionatit

Postuar: 14/10/2019 - 10:53

Shqipëria  do të luajë sonte kundër Moldavisë në “Stadionul Zimbru” të Kishinjev

Postuar: 13/10/2019 - 23:09

Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, foli për çështjen e rinovimit të kontratës e cila i skadon në në

Postuar: 13/10/2019 - 22:21

Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Edi Reja, ka vendosur që të lërë gjithçka të hapur deri në di

Postuar: 13/10/2019 - 21:16

Pikërisht në momentet që ai arrin formën optimale, vjen një dëmtim që e mban jashtë fusheve për s