BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Sport

Ish-sulmuesi i “Zonjës së Vjetër” Tevez nuk fshihet: Mes Milanit dhe Juventusit zgjedh…

Ish-sulmuesi i “Zonjës së Vjetër” Tevez nuk fshihet:

Ish-sulmuesi i njohur i Juventusit, Carlitos Tevez nuk e ka fshehur dëshirën që një ditë të punojë sërish në Itali.

“Italia është një vend që e mbaj në zemër. A do të doja të kthehesha? Do ta doja shumë, ndoshta si trajner. Seria A është një nga kampionatet më të mira në botë dhe mendoj se duhet të rritem për ta merituar.

Unë jam i frymëzuar nga Conte për pasionin dhe obsesionin e tij për fitoren, nga Bielsa kam marrë vëmendjen në detaje dhe nga Ferguson sjell një qetësi të madhe në menaxhimin e grupit. Por kam pasur shumë të mira, mendoj për Mancinin dhe Allegrin. Nëse Më duhet të them një, megjithatë, unë zgjedh Antonion.”

Zgjedhja mes Juventusit dhe Milanit?

“Supozohej të shkoja në Milano, por nuk varej nga unë apo nga Galliani. Gjithmonë ka pasur vlerësim dhe shumë respekt. Pastaj sa herë kam luajtur me Milanin kam bërë shumë mirë. Juve lëvizi mirë, pak edhe në fshehtësi dhe arriti të më merrte. Kush e di, megjithatë, ne mund të kryqëzohemi sërish me Milanin. Ndoshta si trajner…”.