Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ish ylli i Man.United publikon mesazhet në WhatsApp, zbulon çfarë i shkroi Ronaldo para përmbysjes ndaj Atleticos

Postuar: 14/03/2019 - 18:03

Patrick Evra, mbrojtësi francez që ka veshur fanellën e Juventusit në të kaluarën, duket se ka besuar tek përmbysja e madhe e Juventusit ndaj Atleticos.

 
Evra ka publikuar në Instagramin e tij një bisedë të bërë me Cristiano Ronaldon, vetëm 5 ditë para ndeshjes së Champions League.
 
Mesazhi i tij ishte:
 
Po llogaris përmbysjen në Ligën e Kampionëve. Unë kurrë nuk kam dyshuar që ju do ia dilni”
Megjithatë, mesazhi i tij nuk ka mbetur pa një përgjigje nga CR7.
 
Ronaldo i është përgjigjur:
 
E di. Ne do të kalojmë bro. Në shtëpi do t’i shkatërrojmë ata”
Kujtojmë këtu se Cristiano Ronaldo dhe Patrice Evra ishin shokë të ngushtë te Manchester United.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2019 - 20:12

Juventus është në kërkim të një trajneri që pas largimit të Allegrit.Trajneri nga Livorno u largua pas 5 vitesh nga Juventus, si pasojë e prishjes përfundimtare me dyshen Nedved-Paratici.

Postuar: 21/05/2019 - 20:10

Juventusi duket se ka gati goditjen e madhe të merkatos së verës.

Postuar: 21/05/2019 - 17:59

Kombëtarja shqiptare ka nisur sot zyrtarisht përgatitjet për dy ndeshjet e muajit qershor, ndaj I

Postuar: 21/05/2019 - 13:47

Largimi i Masimiliano Allegrit nga stoli i Juventusit ka bërë që drejtuesit të nisin punën për

Postuar: 21/05/2019 - 12:47

Pas humbjes 4-1 ndaj Napolit, tifozët e Interit kanë ndërmarrë një fushatë në rrjetet sociale m

Postuar: 21/05/2019 - 11:29

Kombëtarja shqiptare do të luajë pas pak ditësh dy ndeshjet e radhës kualifikuese të Europianit

Postuar: 21/05/2019 - 10:29

Këtë verë pritet të thyhet sërish rekordi i futbollistit më të shtrentë në botë.