BREAKING NEWS

Lëkundjet e forta të tokës në Tiranë dhe Durrës, shënohet viktima e parë nga tërmeti (Emri)

Lëkundjet e forta të tokës në Tiranë dhe Durrës,
x

Sport

Ishte në kundërshtim me fenë, portieri i Egjiptit refuzon trofeun e “Lojtarit të Ndeshjes”