BREAKING NEWS

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga kati i katërt, zbardhen detajet e para

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga
x
BREAKING NEWS

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja çfarë po ndodh në selinë blu

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja
x
BREAKING NEWS

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon Partinë Socialiste: Nuk më lejojnë të...

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x

Sport

Islanda vendos nga do të anojë peshorja, ja përse sfida e sotme është kaq e rëndësishme për trajnerin Reja

Islanda vendos nga do të anojë peshorja, ja përse sfida e sotme

Edi Reja mori drejtimin e Shqipërisë më 19 prill të vitit 2019 dhe ka një kontratë të vlefshme deri në nëntor të këtij viti me Federatën Shqiptare të Futbollit, teksa deri tani është ulur në pankinën kuqezi për plot 33 ndeshje.

Rezultatet nuk kanë qenë aspak në favor të veteranit italian, që numëron 13 fitore, po kaq humbje dhe 7 barazime, teksa sfida me Islandën mund të prishë balancën mes suksesit e disfatës.

Ashtu si rezultatet, edhe golavarazhi i Kombëtares Shqiptare nën drejtimin e Edi Rejës është i balancuar, me 40 gola të shënuar dhe 39 të pësuar, ndërsa mesatarja e pikëve është 1.39 për ndeshje