BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Sport

 Java më e keqe për trajnerin francez! Zinedine Zidane infektohet me koronavirus, ja kush do e marrë drejtimin e skuadrës

 Java më e keqe për trajnerin francez! Zinedine Zidane infektohet

Duket se kjo është java më e keqe për trajnerin francez, Zinedine Zidane. Mësohet se Zidane ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmi u zbulua pak para se trajneri të fliste në konferencën e tij të shtypit të së premtes përpara ndeshjes së La Liga Santander kundër Alaves, ku nuk do të marrë pjesë.

Asistenti i tij David Bettoni do të marrë drejtimin në ndeshjen e Alaves dhe ndeshjet e ardhshme. Kthimi i Zidane te stoli i madrilenëve do të bazohet në mënyrën se si ai shërohet dhe në protokollet e LaLiga. Ndërkohë kujtojmë se Real Madridi nuk po kalon kohë të mira, kurse tani do të jetë edhe pa trajnerin e tyre në të paktën dy javët e ardhshme.