BREAKING NEWS

Paralajmëroi publikimin e fakteve të reja për grushtin e shtetit, Meta ‘godet’ Kuvendin dhe fut në lojë edhe SOROS-in: Mashtrime skandaloze...

Paralajmëroi publikimin e fakteve të reja për grushtin e shtetit,
x

Sport

Jose Mourinho bëhet qeros dhe shkrin së qeshuri kur shpjegon arsyen

Jose Mourinho bëhet qeros dhe shkrin së qeshuri kur shpjegon arsyen

Trajneri i Tottenham , Jose Mourinho i ka dhënë një shpjegim qesharake prerjes së re dramatike të flokëve, duke pretenduar se qethja tullac ishte një gabim pasi e zuri gjumi në karrigen e berberit.

Mourinho tronditi tifozët gjatë fundjavës, ndërsa ai ishte fotografuar nga berberi i tij me modelin e ri të flokëve.

“Ndonjëherë më pëlqen ta ndjej të ftohtin në kokë dhe të ndryshojë pak, por në këtë rast nuk ishte ashtu” – tha ai për Sky Sports unë rashë në gjumë në karrigen e berberit dhe kur u zgjova, ishin aq e keq sa i thashë që të shkurtojë gjithçka.

Shpresoj që ata të rriten përsëri. Tekniku ishte me kapuç në kokë kur kishte flokët e tij gri të paprekur, ndërsa drejtoi skuadrën drejt fitores në ndeshjen e kthimit kundër Southampton në takimin për FA Cup të mërkurën e kaluar.

Por, disa ditë më vonë, ai u shfaq në “Instagram” në një foto me flokët e prera zero, që u postua nga berberi me adresë.