BREAKING NEWS

Krimi në familje, policia zbardh detaje të reja: Ja si ndodhi ngjarja

Krimi në familje, policia zbardh detaje të reja: Ja si ndodhi ngjarja
x
BREAKING NEWS

Grupi i PS, kërkesë Kuvendit për ndryshimin e rendit të ditës në seancën e 7 korrikut

Grupi i PS, kërkesë Kuvendit për ndryshimin e rendit të
x
BREAKING NEWS

AMP pezullon nga detyra 5 policë në Tiranë, dyshohet se...

AMP pezullon nga detyra 5 policë në Tiranë, dyshohet se...
x
BREAKING NEWS

“Amerikanët nuk falin”, Robert Papa paralajmëron “tërmet” për Edi Ramën: Janë fakte skandaloze

“Amerikanët nuk falin”, Robert Papa paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autori në Lushnje

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autori në Lushnje
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain
x
BREAKING NEWS

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me paralajmërimin e frikshëm: Mund të ketë përplasje. Ka informacion se.../ Noka: Si kurrë më parë

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me
x
BREAKING NEWS

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin Monika Kryemadhin, sulmon Inceneratorët me faktet publike të Jorida Tabakut

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin
x

Sport

Jose Mourinho “tërbohet” në dhomat e zhveshjes së “Air Albania” (VIDEO që po qarkullon me shpejtësi)

Jose Mourinho “tërbohet” në dhomat e zhveshjes së

Roma e Jose Mourinhos ia doli të triumfonte mbrëmjen e djeshme përballë Feyenoord në finalen e parë të Conference League e cila u zhvillua “Air Albania”.

Trofeu u parë i Romës pas 31 vitesh dhe finalja e pestë e “Special One” e fituar në kompeticionet europiane, nga pesë që ka luajtur. Festa në fushën e “Air Albania” ishte e madhe, ndërsa portugezi shpërtheu në lot gëzimi.

Nga fusha, festa është spostuar në dhomat e zhveshjes, aty ku Mourinhos është bërë pjesë, teksa shihet duke kërcyer dhe kënduar me birra në dorë me lojtarët që kishin hipur mbi tavolinë.