BREAKING NEWS

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë hakmarrjen e frikshme kundër Perëndimit, Rusia furnizohet me pilula jodi për të mbijetuar nga një sulm atomik

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë
x
BREAKING NEWS

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi Bllako. Prokurori tregon veprimet hetimore, ja kërkesa urgjente e avokatëve

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi
x
BREAKING NEWS

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një mesazh të fortë: Kemi shqetësime serioze për ...

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për biznesmenin: U dogj brenda dhomës

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për
x
BREAKING NEWS

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të zgjedhë të njohë Kosovën dhe të bojkotojë Putinin, ose do të pësojë të njëjtin fat si Rusia, ja takimet e vështira që e presin presidentin serb

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3 mijë vetëve, ka djegur njerëz të gjallë dhe ka eliminuar kundërshtarë politikë, bashkë me Metën janë bashkëpunëtorë për grabitjen e floririt të Krrabës, ja çfarë ndodhi pasi e vodhën...

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3
x
BREAKING NEWS

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare? Niko Peleshi jep lajmin: Nënshkruhet sot kontrata 6 milionë dollarë

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare?
x

Sport

Juventus në kaos total! Alegrit i me frikën 'në palcë', shoqërohet nga forcat policore në…(Video)

Juventus në kaos total! Alegrit i me frikën 'në

“Zonja e Vjetër” ka pësuar një tjetër humbje, teksa pasditen e djeshme është mundur në transfertë, minimalisht 1-0 ndaj Monzës, e vlefshme për javën e shtatë të Serisë A italiane.

Një kaos i vërtetë ka përfshirë të gjithë Juventusin, ku përveç kontestimeve të tifozëve nëpërmjet lojtarëve me vërshëllima dhe ofendime në drejtim të tyre, së fundmi ka qarkulluar një video me trajnerin Masimiliano Alegri, i cili sfidën e djeshme ishte i pezulluar pas kartonit të kuq të marrë në ndeshjen e fundjavës së kaluar ndaj Salernitanës.

Tekniku italian në fund të ndeshjes la tribunën dhe shkoi në drejtim të dhomave të zhveshjes për të takuar lojtarët.

Duke parë frikën e tifozerisë së Juventusit, Alegri është shoqëruar deri në ambjentet e dhomave të zhveshjes me forca policore.

Aktualisht, bardhezinjtë në 7 javë kampionat ndodhen në vendin e 8 duke grumbulluar 10 pikë.